Öğrenciler staj için Viyana’ya gitti

2 Nisan 2017 tarihine kadar orada kalacak olan öğrenciler, grafik ve fotoğraf alanıyla ilgili kendilerini geliştirebilmeleri ve yurtdışındaki gelişmeleri yakından görebilme imkanı bulacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Grafik Fotoğraf Alanı Öğretmeni ve Proje Koordinatörü Gülten Güngör, “Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Alanı Erasmus+ 2016 Teklif Çağrısı döneminde kabul edilen 2016-1-TR01-KA102-O26727 numaralı Ambalaj Tasarımı Avrupa Stajı isimli projemiz AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Değerlendirme Komitesi tarafından desteklenmeye değer bulunmuştu. Bu kapsamda da projenin akışlarından birincisini 19 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında Macaristan’ın Budapeşte şehrine ve ikincisi 5 Mart -18 Mart 2017 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrine gerçekleştirmiştik. Projenin akışlarından üçüncüsü 20 Mart – 02 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan BÜ uluslararası toplantıya ev sahipliği yapacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir